۶۳۰میلیارد تومان اعتبار به شهرستان مارگون اختصاص یافت

۶۳۰میلیارد تومان اعتبار به شهرستان مارگون اختصاص یافت

به گزارش خبرنگار مهر، احمد وحیدی دوشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان مارگون افزود: یکی از مهمترین مشکلات شهرستان مارگون اشتغال است که امیدواریم با اجرای سد سقاوه بخشی از مشکلات این منطقه در حوزه تولید و اشتغال مرتفع شود.

وی با بیان اینکه از ۶۳۰ میلیارد تومان اختصاص یافته به مارگون، ۱۱۰ میلیارد تومان به راه روستایی مور زرد زیلایی اختصاص یافته است گفت: همچنین، ۳۰۹ میلیارد تومان برای آموزش و پرورش شهرستان، ۵۰ میلیارد تومان برای جداول کشاورزی و ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز برای رونق کشاورزی و هفت میلیارد تومان برای تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور مارگون اختصاص یافته است.

وحیدی تصریح کرد: یکی از مهمترین مشکلات شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد، وضعیت نامناسب مکان کنونی سایت‌های دفن زباله است که باید با برنامه ریزی مناسبی جانمایی آنها طراحی شود که از این وضعیت نامناسبت خارج شوند.

منبع: مهر

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.