شستا تغییر در هیئت مدیره را تکذیب کرد

شستا تغییر در هیئت مدیره را تکذیب کرد

به گزارش ایلنا به نقل از شستارسانه، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) به‌عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌ها در بازار سرمایه کشور و هیئت مدیره آن به‌عنوان امانت‌داران خیل عظیمی از ملت بزرگ ایران به‌ویژه جامعه کارگری، مستمری‌بگیران و بازنشستگان محترم سازمان تامین اجتماعی این افتخار را دارند که از آغاز سال ۱۴۰۱ شمسی تلاش مستمر، بی‌حاشیه، اصولی و حرفه‌ای برای ثبات بخشی به شرکت‌های تابعه و حفظ منافع سهامداران داشته باشند که گزارش‌های مالی نوبه‌ای، گویای رشد معنادار تولید، فروش و سود شستا و شرکت‌های اصلی تابعه آن بوده‌اند و مسلّماً در مجامع در حال برگزاری آن‌ها رشد معنا داری نسبت به سال گذشته نیز آشکار خواهد شد.

اکنون که در فضای رسانه‌ای کشور، اخباری مبنی بر تغییرات در هیئت مدیره شستا در گردش است هیئت مدیره شستا ضمن تکذیب این شایعه اعلام می‌دارد تغییر مدیران و مسئولین در رده‌های گوناگون کشور امری طبیعی و همیشگی بوده و همانگونه که هیئت مدیره فعلی طی فرآیند قانونی متصدی چنین مسئولیتی شده‌اند هر فرد یا مجموعه دیگری نیز با طی فرآیند قانونی مذکور می‌تواند جایگزین افراد قبلی باشد.

بدیهی است، فعالیت هیئت مدیره شستا همچنان به دور از هر گونه مسامحه با قوت بیش از پیش در حال انجام بوده و مسئولیت‌های قانونی خویش را انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است؛ دو روز قبل خبر عزل مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منتشر و اعلام شد میرهاشم موسوی از ریاست تامین اجتماعی عزل و یکی از معاونین وی موقتا به عنوان سرپرست سازمان انتخاب شده است. از قرار معلوم این خبر از برخی تغییرات در زیرمجموعه تامین اجتماعی و برخی اعضای هیات مدیره هلدینگ شستا هم حکایت داشته است و بر این اساس احمدی، بنکدار، چناری و شاکری به عنوان اعضای هیات مدیره شستا انتخاب شده‌اند.

انتهای پیام/منبع: ايلنا

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.