میهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر آماده ثبت در گینس

میهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر آماده ثبت در گینس

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، رضا صیادی در یکصد و شصت و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: ۹۸ درصد از شرکت کنندگان جشن ۱۰ کیلومتری غدیر بر اساس نظرسنجی های دانشگاه تهران رضایت داشتند و حدود ۵۰ هزار نفر داوطلب خادم در این جشن حضور داشتند. شاید کار مردمی پیش از این شعار بود اما حضور ۵۰ هزار نفر داوطلب اتفاقی بزرگ بود.

وی افزود: عنوان مهمانی ۱۰ کیلومتری بود اما ۲۵ کیلومتر وسعت داشت و در سه لاین خیابان انقلاب برقرار بود و هزار و ۳۰۰ موکب مشارکت کردند. بزرگترین نورافشانی کشور در این برنامه برگزار شد و تهران باز هم الگو شد و ۱۱۰ شهر این جشن را با همین عنوان برگزار کردند.

صیادی با بیان اینکه ۲۲۰ شهر نیز این جشن را برگزار کردند، گفت: ۷۰ درصد مردم خواستار تکرار این جشن ها بودند و خوشبختانه با وجود حجم عملیات، اتفاقی رخ نداد و به عنوان بزرگترین مهمانی تاریخی آماده ثبت در گینس است.

پایان پیام/

منبع: فارس

منتشر شده

در دسته بندیبا عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.