محبی: می‌خواستم در استقلال بمانم ولی شرایط اجازه نداد

محبی: می‌خواستم در استقلال بمانم ولی شرایط اجازه نداد

به گزارش گروه ورزشی ایلنا، محمد محبی در خصوص اینکه گفته می‌شود باشگاه استقلال در زمان پرداخت قسط دوم و ۱۴۰ هزار یورویی برای حضور قرضی او و فعال شدن بند خرید قطعی، رسید جعلی به سانتا کلارا ارائه کرده، به فوتبال برتر گفت: من در جریان نیستم ولی طبق اطلاعی که از باشگاه سانتا کلارا گرفتم، آنها گفتند به دلیل عدم پرداخت ۱۴۰ هزار یورو و این هفته و آن هفته کردن توسط استقلال، این انتقال برهم خورده است.

او یادآور شد: گزینه اول من استقلال بود چون تیم بزرگی است و دوست داشتم حداقل یک فصل دیگر در همین باشگاه بمانم، اما واقعا شرایط طوری نبود که بتوانم کارم را در استقلال ادامه دهم.

ستاره فصل گذشته استقلال اضافه کرد: حجت کریمی هم تلاش خود را انجام داد که من در استقلال بمانم، اما این کار از قبل خراب شده بود چون باشگاه استقلال نتوانسته بود ۱۴۰ هزار یورو را به سانتا کلارا پرداخت کند و به همین دلیل انتقال خراب شده بود.

محبی ادامه داد: اگر یادتان باشد، نیم فصل دوم در حال شروع شدن بود که گفتند اگر این پول به پرتغال نرسد، من نمی‌توانم برای استقلال بازی کنم و باید دوباره به پرتغال برگردم. من دو هفته به مدیر برنامه‌ام و مدیرعامل استقلال وقت زنگ میزدم که این پول را پرداخت کنید چون در این صورت من باید برگردم که فقط می گفتند اوکی هست! آخر فصل شد و دیدیم رسید جعلی داده‌اند یا گفتند پول بلوکه شده است؛ نمی‌دانم کدام اتفاق افتاده است.

انتهای پیام/منبع: ايلنا