گنده دلار هرات فروشنده بود؛ نقل قولی از بازار ارز هرات

گنده دلار هرات فروشنده بود؛ نقل قولی از بازار ارز هرات

اکوایران: برای قیمت دلار امروز پیش‌بینی می‌شود با توجه به بالا بسته شدن قیمت هرات در پشت خط نرخ یک سرک به کانال 49 هزار تومان بکشد و دوباره به کانال 48 هزار برگردد.

گنده دلار هرات فروشنده بود؛ نقل قولی از بازار ارز هرات

به گزارش اکوایران، قیمت درهم امارات در معاملات روز دوشنبه با گپ منفی در 13 هزار و 460 تومان آغاز به کار کرد و همین گپ منفی موجب شد تا قیمت دلار هرات پس از نرخ‌دهی امارات با کاهش به سطح 48 هزار و 500 تومان برسد. در ادامه اما قیمت درهم به 13 هزار و 520 تومان رسید و همین افزایش موجب شد تا بازار هرات به بالای قیمت ابتدای کار خود برسد. قیمت دلار هرات در پشت خط به پیشروی خود ادامه داد و به 48 هزار و 920 تومان رسید که نسبت به معاملات یکشنبه رشد تقریبا 300 تومانی را داشت. در بازار دوشنبه قیمت دلار تهران و سلیمانیه بعد از مدت‌ها به بالای دلار هرات رفت و در مرز کانال 49 هزار تومان معامله شد.

در تحلیل کوتاه‌مدت فنی‌ها تصور می‌کنند قیمت دلار در محدوده 48 هزار و 500 تا کانال 49 هزار تومان رنج شده است. اگر قیمت دلار به بالای 49 هزار تومان برود اولین سد افزایش 49 هزار و 200 تومان خواهد بود. به عقیده معامله‌گران اگر قیمت دلار از این سطح مقاومتی عبور کند مقاومت مهم دلار 49 هزار و 600 تومان خواهد بود.

آن‌ها می‌گویند اگر قیمت دلار بالای این سطح مهم تثبیت دهد می‌توانیم شاهد افزایش دوباره دلار به دامنه 50 هزار تومان باشیم. در مقابل، اگر قیمت دلار نقطه حمایتی 48 هزار و 500 تومان را از دست بدهد و در زیر این مرز تثبیت یک روزه داشته باشد نرخ دلار می‌تواند با کاهش به کانال 47 هزار تومان برود.

برای قیمت دلار امروز پیش‌بینی می‌شود با توجه به بالا بسته شدن قیمت هرات در پشت خط، نرخ یک سرک به کانال 49 هزار تومان بکشد و دوباره به کانال 48 هزار برگردد.

در روز دوشنبه بازار ارز نگاه خود را به خبر سفر وزیر خارجه عمان به تهران دوخته بود. از نظر معامله‌گران این خبرها موجب شده تا بازار تصور کند توافقات محدود در دستور کار قرار دارد و مرحله به مرحله جلو می‌رود. آن‌ها می‌گویند اینکه قیمت دلار جان افزایش ندارد به همین موضوع ربط دارد. در مجموع معامله‌گران تصور می‌کنند تا فاند خبری قوی به بازار نیاید با توجه به نبود تقاضا قیمت دلار در همین محدوده رنج خواهد بود.

نکته معاملات قیمت دلار این بود که در بازار ارز هرات گفته می‌شد گنده هرات در سطح 48 هزار 800 تومان فروشنده بوده است.

در همین رابطه:

  • بازگشت دلار به کف یک‌ماهه
  • این حمایت بشکند، دلار سقوط می‌کند
  • رونمایی از طلسم بازارساز در بازار ارز

منبع: اکوایران

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.