ایجاد پارک‌های اختصاصی بانوان با امکانات پیشرفته در استان بوشهر

ایجاد پارک‌های اختصاصی بانوان با امکانات پیشرفته در استان بوشهر

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده صبح سه‌شنبه در نشست با فرمانداران استان بوشهر اظهار داشت: خدمات‌رسانی به مردم در نقاط مختلف استان بوشهر وظیفه مسئولان است و فرمانداران باید با فعالیت شبانه‌روزی در راستای احصای مشکلات و رفع دغدغه‌های مردم اهتمام ورزند.

وی افزود: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده که در استان بوشهر در راستای تحقق هر دو محور شعار سال، اقدامات ارزشمندی انجام شده است که باید تداوم یابد.

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توجه ویژه به زنان و بانوان در استان خاطر نشان کرد: ارائه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر به بانوان در استان مورد توجه و تاکید قرار دارد.

محمدی زاده از ارائه خدمات تفریحی و ورزشی اختصاصی بانوان در ۱۰ شهرستان استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: فرمانداران موظف هستند در راستای تحقق این بسته حمایتی ویژه بانوان و خانواده‌ها، از تمام توان و ظرفیت موجود بهره ببرند.

استاندار بوشهر در تشریح جزئیات این بسته حمایتی گفت: در شهرستان‌های ساحلی استان بوشهر، پلاژ اختصاصی بانوان با استانداردهای لازم ایجاد می‌شود و در شهرستان‌هایی که فاقد ساحل هستند نیز، پارک‌های اختصاصی بانوان با امکانات ورزشی پیشرفته و به‌روز ایجاد و نصب می‌شود.

محمدی‌زاده یادآور شد: حمایت از خانواده‌ها در دولت سیزدهم با شتاب خوبی در حال انجام است و بویژه در زمینه طرح‌های تشویقی فرزندآوری، اقدامات بی‌نظیری انجام شده است.

منبع: مهر