مهدی: تا فیفادی شهریور ۴ یا ۵ هفته لیگ برگزار می‌شود/ اعلام آمار خطای داوران یک شجاعت بود

مهدی: تا فیفادی شهریور ۴ یا ۵ هفته لیگ برگزار می‌شود/ اعلام آمار خطای داوران یک شجاعت بود

سهیل مهدی در حاشیه برگزاری سمینار پیش‌فصل داوران لیگ برتر اظهار داشت: جا دارد از جامعه داوری تشکر کنیم که صادقانه در کنار تیم برگزاری مسابقات بودند و از آنها ممنون هستیم. آماری که از سوی رئیس کمیته داوران اعلام شد حاکی از بهبود کار است و اعلام آمار خطای ۲۱ درصدی داوران یک شجاعت بود. امیدواریم که کیفیت داوری بهتر شود و وقتی عدد اعلام شد می‌توانیم به سمت بهبود حرکت کنیم. قدم بسیار ارزنده‌ای بود که برداشته شد و جهت و مسیر بهبود به خوبی مشخص است.

وی درباره اعلام برنامه‌های لیگ خاطر نشان کرد: درباره برنامه‌های لیگ ما چند آیتم داشتیم که تا الان هنوز حل نشده است و ناچار شدیم که چند هفته اول را اعلام کنیم. با توجه به اینکه دوم شهریور ماه قرعه‌کشی لیگ قهرمانان قرار است برگزار شود و وضعیت چهار نماینده ما مشخص نیست، این شرایط در فصل پیش روی ما اثرگذار است. ما سعی می‌کنیم تا قبل از فیفادی شهریور ماه برنامه چهار یا پنج هفته از لیگ را اعلام کنیم و تا آن زمان نیز قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا انجام شده است و پس از آن برنامه هفته‌های بعدی را اعلام می‌کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سؤال که «چند ورزشگاه برای برگزاری لیگ آماده هستند؟»، تصریح کرد: ورزشگاه شهر قزوین هنوز آماده نیست و هیچ کاری صورت نگرفته است و ورزشگاه تختی آبادان هم که شنیده‌ایم بازسازی‌ را در بخش رختکن‌ها شروع کردند و آمار جدیدی از این ورزشگاه نداریم. در نامه‌ای که به ما ارسال کردند ورزشگاه غدیر اهواز را به‌عنوان ورزشگاه جایگزین اعلام کردند و با توجه به میزبانی استقلال خوزستان در هفته اول، اگر ورزشگاه تختی آبادان تا شروع لیگ آماده نشود باید بازی صنعت نفت را با یک یا دو روز فاصله برگزار کنیم.

مهدی راجع به شرایط ورزشگاه آزادی یادآور شد: ورزشگاه آزادی همچنان شرایط فصل گذشته را دارد و پیمانکار ورزشگاه فضا را طوری آماده می‌کند که ما پذیرای هواداران هم باشیم و بازسازی در طول فصل انجام خواهد شد.

وی در مورد شرایط میزبانی ورزشگاه‌های تختی تهران و شهدای شهر قدس هم گفت: این دو ورزشگاه اگر زودتر اضافه شوند به ما در بحث میزبانی کمک می‌کنند، اما متأسفانه هنوز وارد سیکل برگزاری مسابقات نشده‌اند. چمن ورزشگاه تختی در حال اصلاح است و ورزشگاه شهر قدس هم فکر می‌کنم چند سالی است به آن دست نزده‌اند!

منبع: خبرورزشی

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.