تجمع اعتراضی به واگذاری سامانه حمل و نقل معلولان به بخش خصوصی

تجمع اعتراضی به واگذاری سامانه حمل و نقل معلولان به بخش خصوصی

به گزارش خبرنگار ایلنا، ظهر امروز تعدادی از افراد دارای معلولیت در اعتراض به واگذاری سامانه حمل و نقل جانبازان و معلولان به بخش خصوصی در مقابل شورای شهر تهران تجمع کردند.

مهدی عباسی عضو شورای شهر در پایان جلسه شورای شهر در میان تجمع کنندگان حاضر شد و در جریان صحبتها و اعتراضات آنها قرار گرفت.

«بهروز مروتی» مدیر کمپین پیگیری حقوق افراد دارای معلولیت خطاب به عباسی در این باره گفت: قرار است این سامانه به کدام بخش خصوصی واگذار شود؟ ظاهرا قرار است به تاکسیرانی واگذار شود اما شما مستحضر هستید که خانواده دانش آموزان استثنایی بارها به دلایل مشکلاتی که درخصوص حمل و نقل دانش آموزان استثنایی داشتند در اینجا تجمع کردند.

وی با بیان ۸۴ خودرو در سامانه در حال حاضر وجود دارد و قرار است ۴۰ خودرو دیگر به این سامانه اضافه و در اختیار بخش خصوصی قرار بگیرد، ادامه داد: حالا افراد دارای معلولیت که در این سامانه حمل و نقل هستند به این دانش آموزان استثنایی اضافه می شوند و مشکلات بیشتر می شود و ما می‌خواهیم جلوی این کار را بگیریم.

مدیر کمپین پیگیری حقوق افراد دارای معلولیت با اشاره به نامه هایی که در این خصوص به شورا ارسال شده گفت: اولین مشکل ما با خصوصی سازی گران شدن خدمات است.

مروتی تصریح کرد: ما همین الان هم با سامانه حمل و نقل مشکل داریم و اگر به بخش خصوصی واگذار شود مشکلات بیشتر می شود.

در ادامه مهدی عباسی عضو شورای شهر که در بین افراد دارای معلولیت حاضر شده بود، با تاکید بر اینکه درخصوص مناسب سازی پیگیر هستیم گفت: اصل درخواست شما این است که در صورت واگذاری این سامانه به بخش خصوصی هم خدمات کاهش پیدا می‌کند و هم هزینه آن گران می شود.

وی ادامه داد: من به عنوان نماینده شما، انشالله بپذیرید که من نماینده شما باشم. ما به همراه آقای تشکری هاشمی این موضوع را دنبال می کنیم و تا به یک نتیجه درست نرسیم، نمی گذاریم کسی آن را اجرا کند.

وی ادامه داد: ما این موضوع را به طور مفصل بررسی خواهیم کرد و اجازه نمی دهیم در دو اصل کیفیت خدمات و عدم افزایش هزینه ها خدشه‌ای وارد شود.

انتهای پیام/منبع: ايلنا

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.