توصیه مهم پزشکان به ستاره پرسپولیس؛ فعلاً درگیر نشو!

توصیه مهم پزشکان به ستاره پرسپولیس؛ فعلاً درگیر نشو!

تنها گلر قابل اطمینان پرسپولیس علیرضا بیرانوند است و هنوز باشگاه پرسپولیس نتوانسته برای علیرضا ذخیره مطمئنی پیدا کند. بیرانوند که در فینال تورنمنت کافا دچار شکستگی فک شده بود،بعد از بازگشت کاروان تیم ملی به تهران جراحی کرد و حدود دو هفته هم به استراحت پرداخت تا دوران نقاهتش طی شود. خیلی‌ها فکر می‌کردند بیرانوند به شروع لیگ نخواهد رسید و علیرضا برای مدت طولانی خانشین خواهد شد.

با این حال خبری از دوری طولانی مدت گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی نبود و خیال پرسپولیسی‌ها از اینکه علیرضا می‌تواند پرسپولیس را همراهی کند،راحت شد. یحیی گل محمدی هم بعد از بررسی شرایط بیرانوند و اینکه مطمئن شد او به شروع لیگ می‌رسد، اجازه خروج گوهری را صادر کرد و اعلام کرد این گلر می‌تواند از پرسپولیس جدا شود.بیرانوند خیلی زود به تمرینات برگشت و ابتدا به صورت انفرادی تمرین می‌کرد تا مجوز حضورش در تمرینات گروهی صادر شود.

بعد از صادر شدن مجوز ،علیرضا چند روزی است که به صورت فشرده به همراه سایر بازیکنان در تمرینات گروهی شرکت می‌کند ولی پزشکان متخصص توصیه مهمی به او کردند که مشکلی برای فک بیرانوند پیش نیاید. پزشکان به علیرضا گفتند تا هفته آینده سعی کند در تمرینات کمتر درگیر شود و به خصوص روی خروج‌ها مراقب برخورد بازیکنان با صورتش باشد. آنطور که مشخص است هنوز بیرانوند به صورت ۱۰۰ درصدی نمی‌تواند کار کند ولی از هفته بعد این اتفاق خواهد افتاد و علیرضا با خیال راحت می‌تواند در درگیری‌ها و تمام تمرینات گروهی شرکت کند.

گفتنی است بیرانوند در دو بازی دوستانه اخیر پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان و پیکان به میدان رفت تا شرایطش توسط کادرفنی و کادر پزشکی پرسپولیس مورد ارزیابی دقیق تری قرار بگیرد. با توجه به شرایط فعلی به طور حتم بیرانوند به شروع لیگ خواهد رسید و می‌تواند پرسپولیس را در بازی اول مقابل آلومینیوم همراهی کند.

بیشتر بخوانید: واکنش جالب بیرانوند به تمرینات دروازه‌بانی سوپراستار کشتی؛ حسن یزدانی می‌تواند گلر بسیار خوبی شود!/ امیدوارم به تمرین پرسپولیس بیاید

منبع: خبرورزشی