تداوم سنگ‌اندازی‌ انگلیسی‌ها؛ ساعی برای حل مشکل روادید ملی‌پوشان در ایران ماند

تداوم سنگ‌اندازی‌ انگلیسی‌ها؛ ساعی برای حل مشکل روادید ملی‌پوشان در ایران ماند – اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در فاصله سه روز تا شروع مرحله نهایی مسابقات فینال گرندپری در سال 2023 روادید اعضای تیم ملی تکواندو برای حضور در این مسابقات از سوی سفارت انگلیس صادر نشده تا همچنان سنگ‌اندازی‌ این کشور تداوم داشته باشد.

رفتاری که پیش از این نیز از سوی انگلیسی‌ها سابقه داشته و در جریان مسابقات جهانی 2019 مشکلات بسیاری را برای تکواندو ایران رقم زد و در نهایت تیم کشورمان با ترکیب ناقص در منچستر حاضر شد. سال گذشته نیز دوباره روادید اعضای تیم ملی برای حضور در گرندپری منچستر صادر نشد تا ملی‌پوشان کشورمان شانس حضور در مسابقات را از دست بدهند.

در شرایطی که مهدی حاجی‌موسائی، ابوالفضل زندی، مهران برخورداری، مبینا نعمت‌زاده و ناهید کیانی امکان حضور در آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه از طریق فینال گرندپری منچستر را دارند، همچنان ویزای آنها صادر نشده تا آخرین امیدها برای کسب سهمیه المپیک از طریق رنکینگ در بخش مردان در آستانه از دست رفتن باشد.

از طرفی روز جمعه 10 آذرماه مسابقات گرندپری پاراتکواندو برگزار خواهد شد و اعضای این تیم با دریافت روادید روز گذشته عازم انگلیس شدند. هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان در شرایطی که روادید حضور در انگلیس را دریافت کرده و قرار بود همراه این تیم عازم منچستر شود، برای پیگیری مشکلات ملی‌پوشان تکواندو در کشور باقی ماند تا در آخرین ساعات باقی مانده پیگیر این موضوع باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم