باشگاه لیگ برتری حدود 4 میلیارد محکوم شد

باشگاه لیگ برتری حدود 4 میلیارد محکوم شد

به گزارش خبرگزاری فارس، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را به شرح زیر صادر کرد:

*در پرونده شکایت طوبی القاصی از باشگاه ایساتیس کران فارس، این باشگاه به پرداخت مبلغ 660 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 25 میلیون و 179 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان صادر کرد.

*در پی شکایت سعید آقایی از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 36 میلیارد و 950 میلیون و 500 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ یک میلیارد و 409 میلیون و 661 هزار و 575 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت الناز آرمات از باشگاه مس رفسنجان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 187 میلیون بابت اصل خواسته و مبلغ 7 میلیون و 134 هزار و 50 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان صادر کرد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 34 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

*در پرونده شکایت رامین فرنابوس از باشگاه داماشیان گیلان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 950 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 36 میلیون و 242 هزار و 500 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 500 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

پایان پیام/

منبع: فارس

منتشر شده

در دسته بندی

,

با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.