دادخواهی جوانان گچسارانی از زبان نماینده نزد وزیر

دادخواهی جوانان گچسارانی از زبان نماینده نزد وزیر

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران سید ناصر حسینی‌پور در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور وزیر نفت اظهار کرد: دولت سیزدهم باید ماهانه ۵۳۴ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت گذشته را پرداخت کند و این روند تا دو سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزون بر ۸۷۰۰ درخواست اشتغال از دو شهرستان انتخابیه خود به من داده شده است.

حسینی‌پور عنوان کرد: ما در شهری زندگی می‌کنیم که غنی‌ترین اما فقیرترین هستیم.

وی گفت: در حال حاضر کارت ۱۵۰۳ نفر غیر بومی در پتروشیمی گچساران فعال است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید حداقل یک هزار نفر از افراد مشغول به کار در پتروشیمی گچساران بومی این شهرستان باشند.

حسینی‌پور بیان کرد: بعضی اوقات می‌گوییم کاش که پتروشیمی وجود نداشته باشد چون دشمن تراشی را در این شهرستان تولید کرده است و من باید فریاد بچه‌های بومی این شهرستان را با صدای بلند به گوش برسانم.

وی افزود: حداقل وزارت نفت می‌تواند مشکل ۳۰۰ یا ۵۰۰ نفر از جوانان بومی گچساران را در این شرکت برطرف کند و چگونگی آن نیز به دست وزیر نفت مشاورین آن می‌باشد.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من به وزیر نفت اعتقاد دارم و با یک شناخت کامل به او رای داده‌ام.

حسینی پور ادامه داد: با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار از محل مسئولیت‌های اجتماعی نفت توانستیم ۱۸۶ اقدام را در روستاهای گچساران انجام دهیم.

وی افزود :با حدود ۸۰ میلیارد بیش از ۳۰۰ کار را در گچساران انجام داده‌ایم.

حسینی پور ادامه داد: امید می‌رود تا مشکل به کارگیری افراد غیر بومی در پتروشیمی و جوانان در حوزه شرکت نفت نیز برطرف شود.

انتهای پیام/ ۸۲۰۳۳

منبع: فارس

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.