طالقانی‌ها باید از آب سد طالقان بهره‌مند شوند

طالقانی‌ها باید از آب سد طالقان بهره‌مند شوند

به گزارش خبرنگار مهر، علی مهدوی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه بررسی مسائل و ابهامات مطرحه طرح ساماندهی فضایی و عملکردی حوزه‌های آبریز تأمین کننده آب شرب طالقان اظهار کرد: طالقانی‌ها باید از آب سد طالقان بهره‌مند شوند، بر این اساس بازنگری و اصلاح ناکارآمدی‌ها و اصلاح ظرفیت‌های حوزه آبریز که در حوزه مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی موجب بروز کم‌توجهی شده است، ضروری است.

وی اظهار کرد: به وجود آمدن نارضایتی و انقباض‌های فراتر از مصوبه شورای امنیت ملی در تعیین نوع کاربری‌ها و عدم شناخت لازم از شرایط اقلیم شهرستان اثر جدی در زندگی مردم گذاشته است.

فرماندار طالقان با اشاره به ظرفیت موجود برای پیشرفت و جذب سرمایه گذار در حوزه‌های مختلف، به وجود آمدن تنگناها را مطلوب ندانست و متذکر شد: همه ما قائل بر آن هستیم که آب شرب که از طریق سد طالقان برای استان‌های همجوار منتقل می‌شود باید دارای سلامت باشد اما این مهم باعث کندی ارائه خدمات به مردم و حتی عدم بهره‌مندی مردم از آب شرب شده است.

منبع: مهر

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.