سود 163ریالی برای هر سهم

سود 163ریالی برای هر سهم    به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی بانک کارآفرین، صبح امروز، در محل سالن همایش‌های بین المللی رازی، مجمع عمومی عادی سالیانه این بانک، ضمن اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی، با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل بانک، بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس برگزارشد و با تصویب سهامداران، سود هر سهم برای سال مالی منتهی به ٢٩ اسفند ماه 1401، 163 ریال تعیین شد.

در این مجمع مقرر شد که 60 درصد از سود قابل تقسیم بانک در سال 1401 بعنوان سود قابل تقسیم در نظر گرفته و به حساب سهامداران واریز شود.

مجمع1402

طبق گفته رضا راضی زاده دبیر مجمع، این سود در روزهای ١١ و ٣١ مرداد ماه برای سهامداران حقیقی و حقوقی واریز خواهد شد.

در این جلسه دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با اشاره به اقدامات انجام شده در سال 1401 تصریح کرد: بانک کارآفرین از منظر کیفیت سود در مقایسه با سایر بانکها جزء رتبه های نخست نظام بانکداری کشور قرار دارد.

مجمع1402

بهاروندی با اشاره به عملکرد سه ماهه نخست سال جاری بانک تاکید کرد: تمرکز بر روی حفظ تعادل بانک بر اساس مقررات بانک مرکزی موجب شده است تا عملکرد بانک در سه ماهه ابتدایی سال 1402 نیز فراتر از برنامه پیش بینی شده باشد . این امر در بخش ارزی باعث ثبت سود 5 برابری نسبت به مدت مشابه سال 1401 شده است.

مجمع1402

مدیرعامل بانک کارآفرین همچنین تاکید کرد: سال 1401 در حال رفع مشکلات بودیم و در سال 1402 آغاز بهره برداری از زیر ساخت ها خواهد بود.

در این جلسه همچنین، رضا راضی زاده معاون مدیرعامل در امور مالی و مجامع نیز گزارشی از عملکرد بانک در سال 1401 ارایه و تاکید کرد: سود زمانی با کیفیت است که با پایداری، پیش بینی، همواره سازی و مقایسه پذیر بودن همراه باشد.

راضی زاده همچنین اعلام کرد: طبق نظر اعضای هیات مدیره سود سهامداران حقیقی در روز ١١ مرداد ماه سال جاری و سود سهامداران حقوقی ٣١ مرداد ماه پرداخت خواهد شد.

مجمع1402

طبق دستور جلسه مجمع فوق العاده که بلافاصله بعد از مجمع عمومی برگزار شد از سهامداران برای تغییر در اساسنامه بانک کارآفرین نیز رای گیری انجام شد و طبق آرای اخذ شده، یک بند از اساسنامه بانک کارآفرین تغییر کرد.

در این مجمع؛ همچنین در خصوص روزنامه رسمی بانک و حسابرس اصلی و موسسه حسابرسی علی البدل تصمیم گیری شد.

منبع: اکونا پرس

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.