تناقض عجیب فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در مصوبه هیئت رئیسه/ سرپرستی که پاسخگو نیست!

تناقض عجیب فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در مصوبه هیئت رئیسه/ سرپرستی که پاسخگو نیست! – اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جلسه هیئت رئیسه فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی روز یکشنبه 11 بهمن ماه در محل فدراسیون برگزار شد که این جلسه همراه با مصوباتی از جمله تاریخ پیشنهادی برگزاری انتخابات فدراسیون بود. این جلسه با حضور مجید زارعیان سرپرست فدراسیون، همایون خرم نایب رئیس، اعظم صفری نایب رئیس بانوان، علی صدیقی دبیرکل، محسن توکلی سرپرست خزانه‌دار، علی اژدرکش هیئت رئیسه و مهدی ملک‌نیا بازرس فدراسیون و غیبت شهرام صادر و نصرالله ابراهیمی عضو هیئت رئیسه و اشرف ساکی سرپرست کارشناس خبره بانوان برگزار شد. نکته جالب نیز حضور همایون خرم نایب رئیس فدراسیون در جلسه بود که پیش از این در رسانه‌ها عنوان شده بود که به مرخصی طولانی مدت رفته است.

26 فروردین؛ تاریخ پیشنهادی برای برگزاری انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی

طبق صورت جلسه‌ای که بعد از پایان جلسه هیئت رئیسه به دست خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم رسیده است، علاوه بر تاریخ 26 فروردین ماه سال 1403 که به عنوان تاریخ پیشنهادی برگزاری انتخابات مصوب شده است، انتخابات کمیسیون‌های داوران، مربیان، و ورزشکاران این فدراسیون نیز با رای اکثریت اعضا مورد تایید قرار گرفته است. انتخاباتی که در تاریخ یک آذرماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار شده بود. البته در صورتجلسه به این مورد اشاره شده است که تایید نهایی منوط به نظر وزارت ورزش و جوانان است.

پس از برگزاری جلسه هیئت رئیسه، در نامه‌ای از سوی مجید زارعیان سرپرست فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی به سیدمحمد پولادگر معاون وقت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص برگزاری جلسه هیئت رئیسه و مشخص شدن تاریخ پیشنهاد برگزاری انتخابات اطلاع رسانی شده است و یک نسخه از مصوبه هیئت رئیسه نیز ارسال شده است.

نکته عجیب اینکه در مصوبه ارسالی هیئت رئیسه، بند دوم که در خصوص تایید انتخابات کمیسیون‌های فدراسیون است به صورت کامل حذف شده است. اینکه آیا در نامه‌ای جداگانه تایید انتخابات کمیسیون‌های ورزشکاران به اطلاع وزارت ورزش رسیده است یا نه، موضوعی است که از سوی خبرگزاری تسنیم تلاش شد با ارتباط با سرپرست فدراسیون از ایشان کسب اطلاع شود، اما مجید زارعیان همانند چند ماه گذشته هیچ مسئولیتی را برای پاسخگویی به رسانه‌ها احساس نمی‌کند. در تنها ارتباط برقرار شده با ایشان، زارعیان اعلام کرد که در جلسه‌ای حضور دارد و در چند ساعت آینده پاسخگو خواهد بود، اما علی‌رغم پیام‌ها و تماس‌هایی که با ایشان صورت گرفت باز هم از پاسخگویی شانه خالی کرد.

فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ,

فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ,

فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

منتشر شده

در دسته بندی

,

با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.