عکس‌| پاسخ طعنه‌آمیز ستاره الهلال به کری عجیب سیاوش یزدانی!

عکس‌| پاسخ طعنه‌آمیز ستاره الهلال به کری عجیب سیاوش یزدانی!

حرکت دست مدافع سپاهان هنگام خروج از بازی به خاطر دریافت اخراج یک کری خوانی نافرجام بود که بیشتر اثر منفی داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم سپاهان دیشب در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال 3 بر یک شکست خورد و از مسابقات حذف شد.

به گزارش سایت رسمی فوتبال برتر، همه چیز برای تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در دو بازی رفت و برگشت عین به عین تکرار شد. زدن گل اول، اخراج یک مدافع کلیدی و دریافت سه گل. با این وجود این بازی یک اتفاق دیگر هم داشت و آن در زمان اخراج سیاوش یزدانی رخ داد. بازیکن الهلال داشت با نیازمند تک به تک می شد که یزدانی با یک تکل محکم متوقفش کرد و داور که کارت زرد داده بود بعد از دیدن تصاویر با کارت قرمز مستقیم اخراجش کرد.

یک کری‌خوانی نافرجام و تیر به خودی!

یزدانی اما در هنگام خروج با دستهایش نتیجه بازی را مقابل چشم هواداران حاضر در ورزشگاه خانگی الهلال درست کرد. یک، صفر اما احتمالا حتی خود مورایس هم در آن زمان می دانست که این نتیجه با توجه به ده نفره شدن سپاهان و نبودن بازیکن کافی در خط دفاعی بسیار متزلزل است.

خب شاید کری یزدانی به جایی برنخورده و الان هواداران الهلال آنقدر شاد هستند که احتمالا به آن فکر نمی کنند یا اینکه برخی از آنها دارند این لحظه را به سه گل تیمشان می چسبانند تا یک ویدیوی بامزه و خنده دار درست شود. اما انگار این حرکت بیشتر تیری بود که به پای خود سپاهان شلیک شد. شاید نیازی نبود در حالی که ورزشگاه پر از جمعیت است و نیمار هم آن بالا نشسته و تیم هم ده نفره شده، حریف را جری تر کنیم!

عکس‌| پاسخ طعنه‌آمیز ستاره الهلال به کری عجیب سیاوش یزدانی!

جواب رقیب مقابل دوربین‌ها!

این حرکت البته توسط مالکوم و سالم الدوساری مقابل دوربین ها پاسخ داده شد و البته جواب نهایی آن نتیجه ای بود که روی اسکوربورد ورزشگاه نقش بسته بود.

در نتیجه کری خوانی سیاوش نافرجام و البته برخلاف تصور او بیشتر تاثیر منفی روی تیم سپاهان داشت که باید دقایق باقی مانده را در آن جو وحشتناک بدون او مقابل الهلال تاب می آورد.

258 258

منبع: خبرآنلاین