غوغا در بازار طلا ؛ صعود قیمت سکه با سرعت میلیونی

غوغا در بازار طلا ؛ صعود قیمت سکه با سرعت میلیونی

قیمت سکه در چندماه گذشته به شدت بالا رفت.قیمت سکه از سال گذشته صعودی بود.قیمت سکه در کانال بالاتر.قیمت سکه باورنکردنی و با حباب قیمتی شدید است.جدیدترین قیمت سکه را در سایت خانه فوتبال با هم می خوانیم.

صعود تاریخی قیمت سکه را ببینید

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین با افزایش یک میلیون و ۷۰ هزار تومانی بازگشایی شد و به کانال ۴۳ میلیونی صعود کرد.
افزایش قیمت سکه در روزهای اخیر شوک بزرگی را به بازار داخلی طلا و سکه وارد کرده است.
سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین با افزایش یک میلیون و ۷۰ هزار تومانی بازگشایی شد و به کانال ۴۳ میلیونی صعود کرد. این قطعه در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۴۳ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار با رشد ۴۹۰ هزار تومانی در آستانه صعود به کانال بالاتر است و روی قیمت ۳۹ میلیون و ۹۹۵ هزار تومانی ایستاده است.
گفتنی است امروز نیم‌سکه رشد ۷۰۰ هزار تومانی دارد و به کانال بالاتر راه یافت و در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۲۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی در حال معامله است. ربع سکه نیز با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی در کانال ۱۶ میلیونی در حال معامله است. سکه گرمی امروز ۳۰۰ هزار تومان گران شد و با رقم هفت میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در حال معامله است.

قیمت سکه
منبع: خانه فوتبال

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.