پرداخت مطالبات اساتید، پزشکان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز تا پایان سال 1401

پرداخت مطالبات اساتید، پزشکان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز تا پایان سال 1401

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، «سید ابوالفضل هاشمی اصل» با اعلام این خبر گفت: اولویت تیم مدیریتی جدید دانشگاه از ابتدا، رسیدگی ویژه به پرداخت مطالبات و مسائل رفاهی کارکنان مجموعه تحت پوشش دانشگاه بوده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان حوزه سلامت در خدمت رسانی به جامعه افزود: اگر چه بی شک این خدمات با پشتوانه انگیزه معنوی صورت می گیرد، اما دانشگاه نیز خود را در برابر این تلاش ها مسوول می داند و با تلاش و پیگیری رئیس دانشگاه، اعضای هیات رئیسه دانشگاه، حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار فارس، موفق به پرداخت مطالبات اساتید، پزشکان و کارکنان دانشگاه تا پایان سال 1401 شدیم.

به گفته این مقام مسوول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز میزان تاخیر در پرداختی اضافه کار و کارانه کارکنان در ابتدای آذر 1400 و آغاز به کار تیم مدیریتی جدید دانشگاه، 15 ماه بوده است که با 31 مورد پرداختی طی 19 ماه، اکنون به سه ماه کاهش یافته است؛ همچنین با 32 مورد پرداختی در زمینه کارانه پزشکان، 17 ماه تاخیر پرداخت در آذر 1400، اکنون به سه ماه کاهش یافته است.

او بیشترین میزان تاخیر پرداخت ها را مربوط به اضافه کار شبکه های بهداشت و درمان عنوان کرد که ابتدای آذر 1400، به میزان 22 ماه بوده است و اکنون با 32 مورد پرداختی، به سه ماه کاهش یافته است.

هاشمی اصل کاهش تاخیر در پرداخت در کارانه پزشکان مشارکتی عمومی از هشت ماه به یک ماه با 25 مورد پرداخت طی بازه زمانی یاد شده؛ کاهش تاخیر در پرداخت اضافه کار و کارانه کارکنان اورژانس 115 از 15 ماه به سه ماه با 30 مورد پرداخت؛ همچنین کاهش تاخیر در پرداخت اضافه کار و کارانه ستاد مرکزی دانشگاه و دانشکده ها از 17 ماه به سه ماه با 32 مورد پرداختی را از دیگر مصادیق پرداخت های دانشگاه طی 19 ماه گذشته برشمرد.

پایان خبر/خ

منبع: فارس

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.