چگونه اطلاعات پزشکی خود را به گوشی‌های سامسونگ گلکسی اضافه کنیم؟

ما قصد داریم در این مطلب به سراغ ترفندهایی برویم که می‌‌توانید با استفاده از آنها اطلاعات پزشکی خود را به گوشی سامسونگ گلکسی اضافه کرده و آنها را ادیت کنید. افزودن اطلاعات سلامت و پزشکی یکی از قابلیت‌های خوب گوشی‌های سامسونگ است که به افراد امکان می‌دهد تا در مواقع اضطراری مشکل پزشکی خود را با افراد در میان بگذارند.

آنها می‌‌توانند با مخاطبان مورد اعتماد خود در ارتباط باشند و همچنین جزییات مهمی از مکان فعلی خود را نیز برای آنها بفرستند. اگر بتوانید اطلاعات مهم پزشکی خود را در گوشی هوشمندتان قرار دهید، زمانی که حادثه‌ای برایتان پیش بیاید، افراد بهتر می‌توانند با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید، به شما کمک کنند.

اگر از قبل وضعیت پزشکی خود را در دستگاه سامسونگ خود ثبت کرده باشید و بیماری خاصی مانند دیابت، فشار خون، تیروئید و غیره داشته باشید و در وضعیت اورژانسی قرار بگیرید، افراد متخصص در این حوزه به راحتی می‌توانند در چنین مواقعی درمان لازم را روی فرد اجرا کنند.

ما در ادامه به شما یاد می‌دهیم که چگونه با استفاده از ترفندها اطلاعات سلامت و پزشکی خود را در گوشی سامسونگ گلکسی ذخیره کرده و در زمان‌های مهم از آنها استفاده کرده و یا آن را ادیت کنید. بنابراین اگر در این زمینه به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. اکنون بیایید به سراغ بررسی این مراحل برویم.

افزودن اطلاعات پزشکی به گوشی سامسونگ گلکسی

اضافه کردن اطلاعات پزشکی به شما امکان می‌دهد تا هنگامی که به کمک‌های پزشکی نیاز دارید، پرسنل بیمارستان یا افراد دیگر به سرعت به شما کمک کنند تا مشکل‌تان حل شده و نیازهایتان برطرف شود. ما به شما توصیه می‌کنیم که این قابلیت را در گوشی اندرویدی عزیزان خود نیز فعال کنید.

این مطلب را نیز بخوانید: 11 راهکار کاربردی برای سفارشی کردن هوم اسکرین سری گلکسی S24 سامسونگ

در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چگونه جزییات آن را به گوشی سامسونگ گلکسی خود اضافه کنید؛ بیایید مراحل آن را باهم بخوانیم:

مرحله 1: وارد تنظیمات شوید و روی Safety and Emergency بزنید.

مرحله 2: در بالا روی Medical Info بزنید.

مرحله 3: در اینجا اطلاعات پزشکی خود مانند گروه خونی، آلرژی‌ها، داروها را به این بخش اضافه کنید.

مرحله 4: هنگامی که این کار به پایان رسید، روی save در پایین بزنید.

حالا از شما پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید این اطلاعات پزشکی روی لاک‌اسکرین گوشی اندرویدی شما نمایش داده شوند یا خیر.

افزودن مخاطبان اورژانسی به گوشی سامسونگ گلکسی

اگرچه وارد کردن جزییات مهم مربوط به سلامت و وضعیت پزشکی شما بسیار اهمیت دارد، به شما توصیه می‌کنیم که با ترفندی که اکنون می‌خواهیم به آن اشاره کنیم، چندین مخاطب خود را به عنوان مخاطبین اورژانسی در نظر بگیرید و اطلاعات آنها را در دستگاه سامسونگ گلکسی خود ثبت کنید. هر زمان که در وضعیت اضطراری قرار بگیرید، حتی اگر لاک اسکرین دستگاه روشن نباشد، به راحتی می‌توانید با مراجعه به هر یک از این مخاطبین وضعیت بهتری را تجربه کنید. انجام این ترفند مراحل خاصی دارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم:

مرحله 1: تنظیمات را باز کنید و سپس وارد Safety and Emergency شوید.

مرحله 2: روی Emergency Contacts بزنید.

مرحله 3: در اینجا گزینه Add Emergency Contact را انتخاب کنید.

مرحله 4: مخاطبین موردنظر خود را برای موقعیت اورژانسی انتخاب کنید و سپس روی done در پایین بزنید تا تغییرات تایید شوند‌.

همچنین به شما توصیه می‌کنیم که در اینجا قابلیت نشان دادن مخاطبین اورژانسی را در لاک اسکرین سامسونگ نیز فعال کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز این مراحل را طی کنید و اطلاعات داده شده و یا مخاطبان را ادیت کنید.

دسترسی به مخاطبان اورژانسی در گوشی سامسونگ گلکسی

هنگامی که اطلاعات خود را به دستگاه افزودید، وقت آن رسیده که به این جزییات در زمان اضطراری دست پیدا کنید. نحوه انجام این کار را در پایین برایتان ارائه می‌کنیم. به یاد داشته باشید که تنها زمانی که اطلاعات پزشکی خود را در لاک اسکرین دستگاه اندرویدی خود قرار داده باشید، افراد دیگر می‌‌توانند این اطلاعات را مشاهده کنند، در غیر این صورت آنها برای کسی قابل مشاهده نخواهد بود. در هر صورت، بیایید در ادامه مراحل دسترسی به مخاطبان اورژانسی را بررسی کنیم:

مرحله 1: لاک اسکرین دستگاه سامسونگ گلکسی خود را به بالا بکشانید و سپس روی Emergency Call بزنید.

مرحله 2: روی نام مخاطب اورژانسی خود بزنید تا دستگاه با این فرد تماس بگیرد. یا اینکه بر روی اطلاعات پزشکی در گوشه پایین سمت چپ بزنید.

افزودن اطلاعات پزشکی در گوشی اندرویدی استوک

افراد زیادی هستند که از گوشی اندرویدی استوک استفاده می‌کنند، در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چگونه اطلاعات پزشکی خود را در این نوع از دستگاه‌های هوشمند وارد کنید. برای انجام این کار باید از برنامه Personal Safety استفاده کنید. این قابلیت در گذشته برای گوشی‌های گوگل پیکسل در دسترس بود ولی اکنون تمام دستگاه‌های اندرویدی استوک از این قابلیت برخوردارند. برای انجام این کار از مراحل پایین استفاده کنید:

مرحله 1: وارد تنظیمات شوید و سپس به Safety and Emergency بروید.

مرحله 2: روی Open Personal Safety بزنید و وارد اکانت گوگل خود شوید.

مرحله 3: هنگامی که وارد برنامه Personal Safety شدید، روی اطلاعات خود در گوشه راست پایین صفحه بزنید.

مرحله 4: گزینه Medical Information را انتخاب کنید و سپس جزییات خود را وارد کنید.

مرحله 5: هنگامی که این کار به پایان رسید، روی Change Settings در پایین بزنید.

مرحله 6: در اینجا مطمئن شوید که اطلاعات پزشکی خود را روی لاک اسکرین فعال کرده باشید.

مرحله 7: به Personal Safety برگردید و روی Emergency Contacts بزنید.

مرحله 8: روی Add Contact بزنید و از بین مخاطبان خود چند مورد از آنها که می‌خواهید در لیست مخاطبین اورژانسی شما قرار داشته باشند را انتخاب کنید.

مرحله 9: روی Change Settings بزنید و مطمئن شوید که اطلاعات مخاطبین روی لاک اسکرین شما نمایش داده می‌شوند.

شما همیشه می‌‌توانید با کلیک بر روی آیکون ایکس و گزینه remove مخاطب اورژانسی خود را حذف کنید.

دسترسی به اطلاعات پزشکی در گوشی اندرویدی

به یاد داشته باشید که هیچکس نمی‌تواند به این اطلاعات دسترسی پیدا کند، مگر اینکه شما آنها را روی لاک اسکرین دستگاه خود قرار داده باشید. برای دسترسی به اطلاعات پزشکی در گوشی اندرویدی خود از مراحل پایین استفاده کنید:

مرحله 1: روی هوم اسکرین گوشی اندرویدی خود به بالا سوآیپ کنید و روی Emergency Call بزنید.

مرحله 2: روی View Emergency Info بزنید.

این مطلب را نیز بخوانید: قابلیت پخش جداگانه صدای برنامه در سامسونگ چیست و چگونه باید از آن استفاده کنیم؟

حالا می‌توانید به راحتی اطلاعات پزشکی خود و نام مخاطبین اورژانسی خود را مشاهده کنید.

سخن پایانی

ما سعی کردیم که در این مطلب به شما آموزش دهیم که چگونه در گوشی سامسونگ گلکسی خود از اطلاعات پزشکی استفاده کنید و مخاطبان اورژانسی نیز برای خود تعیین کنید. همچنین نحوه ادیت آنها یا حذف کردن مخاطبین اورژانسی را نیز برای شما ارائه کردیم. دسترسی به اطلاعات پزشکی بسیار کاربردی خواهد بود و در مواقع اضطراری مفید است.

شما به راحتی می‌توانید اطلاعات پزشکی خود را به دستگاه سامسونگ گلکسی و دستگاه اندرویدی استوک خود اضافه کرده و آنها را در صورت نیاز ادیت کنید. با این کار، هنگامی که در موقعیت اورژانسی قرار بگیرید، افراد دیگر یا پرنسل بیمارستان به راحتی می‌توانند با توجه به بیماری و یا وضعیت پزشکی شما، برایتان نسخه نوشته و مشکل‌تان را حل کنند.

پس اگر یک بیمار دیابتی هستید و یا اینکه دچار فشار خون، تیروئید و سایر بیماری‌ها هستید، اصلا نگران نباشید. چون شما می‌توانید با این ترفندهایی که در این مقاله برای شما ارائه کرده‌ایم به راحتی اطلاعات پزشکی موردنیاز خود را در گوشی وارد کنید و حتی به عزیزان خود که درگیر بیماری‌ها و مشکلات مختلف سلامتی هستند یاد بدهید که چگونه این کار را انجام دهند.

بنابراین دیگر نگران شرایط اورژانسی نباشید، به جای آن چند مخاطب مناسب برای مواقع اورژانسی تعیین کنید. همچنین از راهنمای تصویری قرار داده شده در این مطلب نیز استفاده کنید تا درک هر بخش برایتان آسان‌تر شود. به پایان این مقاله رسیده‌ایم، امیدواریم که ترفندهای داده شده برایتان مفید بوده باشد و توانسته باشید اطلاعات پزشکی و مخاطبین اورژانسی خود را در گوشی هوشمند خود وارد کرده باشید. لطفا در بخش کامنت‌ها، نظرات خود را درباره این موضوع با ما در میان بگذارید.

نوشته چگونه اطلاعات پزشکی خود را به گوشی‌های سامسونگ گلکسی اضافه کنیم؟ اولین بار در آی‌ تی‌ رسان منتشر شد.

منبع: آی‌تی‌رسان

منتشر شده

در دسته بندی

,

با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.