انعقاد ۱۵۲ تفاهم‌نامه به ارزش ۲۳ هزار میلیارد ریال در اینوتکس ۲۰۲۴

به گزارش سیتنا از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، سجاد رجبی، مسئول دبیرخانه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ گفت: در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس ۴۵۱ مشارکت‌کننده حضور داشتند که
۴۶ درصد آن‌ها شرکت‌های فناور بودند. ۱۷ درصد از مشارکت‌کنندگان اینوتکس امسال را استارتاپی‌ها تشکیل می‌دادند. کارگزاران و سرمایه‌گذاران نیز سهم ۹ درصدی از اینوتکس ۲۰۲۴ داشتند. در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس ۴۷۶ سخنران در ۱۰ استیج حضور داشتند.

به گفته مسئول دبیرخانه اینوتکس رقابت‌‌های متنوعی چون ریسرچ پیچ با مشارکت ۲۶۷ تیم در اینوتکس ۲۰۲۴ برگزار شد. ۱۵۲ تفاهم‌نامه به ارزش۲۳ هزار میلیارد ریال در اینوتکس منعقد شد. ۲۰۰ جلسه در کافه سرمایه اینوتکس برگزار شد که نتیجه آن ۲۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بود.

سجاد رجبی از مشارکت صدا و سیما در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس گفت و توضیح داد که امسال ۱۰۰ پخش ویدیویی در رسانه‌های مختلف داشته‌ایم و ۱۳۰۰ خبر متنی در اینوتکس منتشر شده است.

مسئول دبیرخانه اینوتکس عنوان کرد که در ایستگاه کار نمایشگاه ۱۵۰ فرصت شغلی وجود داشته و ۲۰۰۰ رزومه دریافت شده و ۲۵ ساعت خدمات مشاوره در آن داده شده است. همچنین ۵۲ بازدید در تورهای بازدید نمایشگاه برگزار شده که مشارکت ۲۸۰۰ بازدیدکننده را به همراه داشته است. در کمپ شبانه یا همان اینونایت که برای اولین بار در تاریخ اینوتکس برای عموم مردم برگزار شده بود، ۷۷۷نفر مشارکت کردند.

رجبی از رونمایی ۴۴ محصول برای اولین‌بار در نمایشگاه اینوتکس خبر داد و گفت که در بخش تجربه فناوری ۲۷ محصول نمایش داده شدند که تا چند سال آینده این محصولات وارد سبد مصرفی مردم می‌شوند.

انتهای پیام

منبع: سیتنا

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.