چرا پاسخ‌های شهردار اهواز قانع کننده نبود؟

چرا  پاسخ‌های شهردار اهواز قانع کننده نبود؟

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، از ابتدای امسال طرح سوال از شهردار اهواز کلید خورد هر چند حمایت‌های رئیس شورا و هیات رئیسه شورا مانع از آن شد این روند در زمان قانونی خود بررسی شود و این روند با گذشت چهار ماه هنوز هم ادامه دارد.

سید محمدعلی پورموسوی عضو شورای شهر اهواز نامه طرح سوال از شهردار اهواز را در 22 فروردین به رئیس شورا داد تا روال قانونی آن انجام شود در نهایت با یک تاخیر فراوان در تاریخ 20 تیر جواب های خود را از شهردار دریافت کرد و پس از 5 روز بررسی اعلام کرد که از جواب های شهردار قانع نشده است.

وی در یک نامه رسمی به رئیس شورا، بی برنامگی و فقدان چشم انداز روشن در برنامه ریزی،عدم دلیل قابل قبول برای نداشتن طرح بسته های سرمایه گزاری،نداشتن دلیل قابل قبول برای تاخیر در انتخاب رئیس سازمان سرمایه گزاری،عدم انجام آبیاری در شب و تشتک گزاری،عدم انجام اجرایی و کاربردی شناسایی فنی برای ساختمان های احداثی در اهواز،کار غیرقابل قبول در خصوص بازار مرو و رفع مسولیت از خود، حل نشدن مشکلات در خصوص شناسایی زمین های شهرداری،عدم شفافیت در ارائه آمار و اعداد در پروژه ها و عدم ارائه اطلاعات به اعضای شورا از دلایل قانع نشدن خود اعلام کرد.

پومورسوی هم چنین عدم اطلاعات روشن در خصوص هزینه کرد 1050میلیارد تومانی و اختلاف بین اعداد مطرح شده توسط شهردار در نماز جمعه و مصاحبه تلویزیونی،ابهام در اطلاعات سازمانی در چک های تسویه بدهی و خریدهای با اولویت زمانی مانند خریدهای پایان سال و معاملات از طریق ترک تشریفات، عدم پیگیری و جدی نبودن در اجری طرح خیابان نهج البلاغه،بی خیالی در خصوص شکایت شرکت کیسون و اهمال کاری اداره حقوقی شهرداری و پیگیری های دم دستی در این خصو، انتخاب مدیرعامل قطار شهری بعد از دوسال تاخیر، در مورد حد نصاب قانونی بودجه40 و 60 عمرانی و جاری در بودجه،عدم اصلاح وضعیت ورودی های شهر اهواز،عدم اجرای مناسب پروژه های آبهای سطحی،وضعیت نامناسب آسفالت در دو سال گذشته از دلایل طرح استیضاح شهردار اهواز عنوان کرد.

پایان پیام/

منبع: فارس

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.