بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس پیرامون نظارت‌ بر فعالیت نمایندگان و مدیران در سطح استان

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس پیرامون نظارت‌ بر فعالیت نمایندگان و مدیران در سطح استان

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس پیرامون نظارت‌ بر فعالیت نمایندگان و مدیران در سطح استان، بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای بسیج دانشجویی : بسیج یعنی آن عنصر دلسوزی که کشور را متعلق به خود و آینده را وابسته‌ی به تلاش خود می داند؛ نگران است، چون صاحبخانه است. (31/02/1386)

مردم شریف استان فارس

سلام علیکم

همان طور که حضرت امام خمینی (ره) در فرمان تاسیس بسیج دانشجویی فرمودند: «حضور شما در صحنه‌ها موجب می‌شود که ریشه ضدانقلاب در تمامی ابعاد از بیخ و بن قطع گردد.» ، دانشجویان انقلابی همواره نسبت مسائل و ابعاد مختلف کشور و جامعه دغدغه مند بوده و در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و استیفا حقوق مردم کنشگری نموده اند. کما این که در عرصه جهاد ، پیشگام خدمت رسانی ، در عرصه فرهنگ پیشگام تربیت انسان هایی با جهان بینی اسلام ناب محمدی ، در عرصه علم پیشگام پیشرفت و در عرصه سیاسی و اجتماعی پیشگامان رهایی بوده اند.

با این حال ، همان طور که دور از ذهن به نظر نمی رسد ، جریان هایی در داخل و خارج این دغدغه مندی که در تعارض با منافع آنان است را برنتابیده و در تلاش هستند با محدود نمودن این شجره طیبه نیل به نیات و اهداف خود را تسهیل نمایند!

اما بدیهیست که فرزندان انقلاب ، نسبت به ارزش ها ، اصول و منویات رهبر معظم انقلاب مسامحه ننموده و عهد اخوتی با هیچ شخصیتی ندارند و درصورت مشاهده هر گونه ترک فعل ، عدم تحقق وعده ها و پاسخگویی ، تخلفات اداری ، سواستفاده از جایگاه و دخالت در انتصابات به خصوص در بزنگاه ها مثل ایام نزدیک به انتخابات ، چشم پوشی ننموده و به صورت شفاف با شما ، ولی نعمتان این نظام ، سخن خواهند گفت.

لذا باید متذکر بشویم به دنبال بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان داراب که اجرای قانون و منویات رهبر انقلاب با محوریت انتصابات را مطالبه نموده بودند ، موجب تکدر خاطر برخی از آقایان شده است! بر اساس آنچه در متن این بیانیه گذشت ، یادآور می شویم مسئولین در تمام سطوح به انجام وظایف ذاتی خود مشغول باشند و از دخالت و پرداختن به حواشی حذر نمایند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس تمامی مسائل استان را رصد و از کنشگری رده های شهرستانی حمایت کامل خود را اعلام می‌دارد.

والعاقبه للمتقین

شورای تبیین مواضع بسیج‌دانشجویی استان فارس

پایان پیام/خ

منبع: فارس