احیای مجدد کارخانه آرد اورین خوی با ورود دستگاه قضایی آذربایجان غربی

احیای مجدد کارخانه آرد اورین خوی با ورود دستگاه قضایی آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری اظهار داشت: مدیر عامل شرکت آرد اورین خوی با توجه به توقیف و تعطیلی این واحد تولیدی توسط بانک به دلیل معوقات، درخواستی را برای رفع مشکل این واحد تولیدی با حمایت دستگاه قضایی ارائه کرد.

وی ادامه داد: باورود دستگاه قضایی، این مشکل در جلسات کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان مطرح و به منظور رفع مشکلات آن مصوب شد که کارخانه آرد اورین خوی نسبت به پرداخت دیون خود تمهیداتی را اتخاذ و بانک عامل نیز این واحد تولیدی را به منظور احیاء به مجموعه مدیریتی آن تحویل و در مدت یکسال نیز تمامی مراحل اجرائی بانک علیه این واحد تولیدی در اجرائیه ثبت متوقف شود.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی تصریح کرد: با اجرایی شدن مصوبات کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان، بانک عامل به منظور احیاء و راه اندازی مجدد واحد تولیدی، محل کارخانه، خط تولید و اموال کارخانه آرد اورین خوی را در تیر ماه سال جاری تحویل مدیر عامل شرکت نمود تا مراحل احیای آن آغاز و بدین ترتیب فرصت اشتغال زایی مناسبی در منطقه ایجاد گردد.

پایان پیام/

منبع: فارس

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.