فعالیت هیأت مدیره شستا با قوت بیش از پیش در حال انجام است

فعالیت هیأت مدیره شستا با قوت بیش از پیش در حال انجام است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شستارسانه، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) به‌عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌ها در بازار سرمایه کشور و هیأت مدیره آن به‌عنوان امانت‌داران خیل عظیمی از ملت بزرگ ایران به‌ویژه جامعه کارگری، مستمری‌بگیران و بازنشستگان محترم سازمان تامین اجتماعی این افتخار را دارند که از آغاز سال ۱۴۰۱ شمسی تلاش مستمر، بی‌حاشیه، اصولی و حرفه‌ای برای ثبات بخشی به شرکت‌های تابعه و حفظ منافع سهامداران داشته باشند که گزارش‌های مالی نوبه‌ای، گویای رشد معنادار تولید، فروش و سود شستا و شرکت‌های اصلی تابعه آن بوده‌اند و مسلّماً در مجامع در حال برگزاری آنها رشد معنا داری نسبت به سال گذشته نیز آشکار خواهد شد.

اکنون که در فضای رسانه‌ای کشور، اخباری مبنی بر تغییرات در هیأت مدیره شستا در گردش است هیئت مدیره شستا ضمن تکذیب این شایعه اعلام می‌دارد تغییر مدیران و مسئولین در رده‌های گوناگون کشور امری طبیعی و همیشگی بوده و همانگونه که هیئت مدیره فعلی طی فرآیند قانونی متصدی چنین مسئولیتی شده‌اند هر فرد یا مجموعه دیگری نیز با طی فرآیند قانونی مذکور می‌تواند جایگزین افراد قبلی باشد.

بدیهی است، فعالیت هیأت مدیره شستا همچنان به دور از هر گونه مسامحه با قوت بیش از پیش در حال انجام بوده و مسئولیت‌های قانونی خویش را انجام خواهد داد.

منبع: فارس

منتشر شده

در دسته بندی


با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.