غیبت مشکوک چند ستاره در ترکیب استقلال

غیبت مشکوک چند ستاره در ترکیب استقلال

استقلال در شرایطی در بازی دوستانه عصر روز دوشنبه مقابل هوادار تهران با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد که تعداد زیادی از ستاره‌های این تیم در ترکیب آبی‌ها حضور نداشتند.

در لیست بازیکنانی که مقابل هوادار به میدان رفتند، نام بازیکنانی نظیر علیرضا رضایی، سعید مهری، سیدحسین حسینی، مهرداد محمدی، ایمان سلیمی و آرمین سهرابیان به چشم نمی‌خورد.

اگرچه بازی نکردن این نفرات هرکدام به دلایلی بوده اما سوال‌هایی را در ذهن هواداران ایجاد کرده است. شاید بشود درباره ایمان سلیمی و سیدحسین حسینی، آماده نبودن آنها با توجه به عقد قرارداد تازه را مطرح کرد اما درباره بقیه نفرات این موضوع صدق نمی‌کند.

درباره سهرابیان هم گفته می‌شود که او مصدومیت جزئی دارد و به همین خاطر مقابل هوادار بازی نکرده اما با توجه به شایعاتی که پیرامون بازیکنانی مثل سعید مهری، علیرضا رضایی و مهرداد محمدی وجود دارد غیبت آنها سوال برانگیز است.

باید دید واکنش استقلال به غیبت ستاره‌های پرتعداد در ترکیب این تیم مقابل هوادار چیست؛ هرچند که رسانه رسمی باشگاه استقلال اعلام کرده جواد نکونام تصمیم گرفته در بازی دوستانه اخیر به برخی بازیکنان جوان بیشتر فرصت بازی بدهد و آنها را محک بزند.

منبع: خبرورزشی