لیگ برتر والیبال| محکومیت خاطیان دیدار چادرملو و ایفاسرام

لیگ برتر والیبال| محکومیت خاطیان دیدار چادرملو و ایفاسرام – اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته هفتم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه هجدهم بهمن با هفت دیدار در شهرهای اردکان، تهران‌ (دو‌ مسابقه)، اصفهان، گرگان، سیرجان و رفسنجان پیگیری شد.

در یکی از این دیدارها تیم‌های چادرملو و ایفاسرام در شهرآورد اردکان به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با حاشیه‌های زیادی همراه بود.

رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در خصوص دیدار پاس و فولاد/ موسوی محروم شد

جلسه فوق العاده کمیته انضباطی خارج از برنامه عادی برای بررسی حواشی این مسابقه و برخورد جدی با عاملان و خاطیان امروز (دوشنبه 23 بهمن) با حضور وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال با حضور تمامی اعضا برگزار شد و آرای زیر برای خاطیان این مسابقه اعلام شد:

الف) باشگاه چادرملو

1- به لحاظ میزبانی و تاکید بر اینکه باشگاه میزبان مسئول حفظ نظم و امنیت سالن مسابقه است، باشگاه چادرملو به دو جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی و مبلغ 50 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم گردید.

2- مهدی کبیری پور، سرپرست تیم والیبال چادرملو به لحاظ برخورد فیزیکی با تماشاگر به یک جلسه محرومیت از حضور در سالن مسابقه محکوم گردید.

3- سجاد جلوداریان، بازیکن، به لحاظ برخورد فیزیکی و درگیری با اعضای تیم مقابل تا پایان مسابقات لیگ برتر فصل1402 از شرکت در مسابقات محروم و مبلغ 50 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم گردید.

4- مهرداد بابایی بازیکن، نظر به درگیری و برخورد فیزیکی با اعضای تیم مقابل و یکی از اعضای تیم خود به چهار جلسه محرومیت از شرکت در مسابقات و 30 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم گردید.

5- بهمن جهاندیده به علت برخورد غیر متعارف و سابقه قبلی در کمیته انضباطی به دو جلسه محرومیت از حضور در مسابقات که تا پایان فصل 1402 به حالت تعلیق در می آید، محکوم گردید.

ب) باشگاه ایفاسرام

1- به لحاظ ورود برخی تماشاگرهای منتسب به باشگاه ایفاسرام که با سرپرست و برخی اعضای تیم چادرملو درگیری ایجاد کرده‌اند، باشگاه ایفاسرام به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی و 30 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم گردید.

2- عباسعلی میرحسینی، سرمربی ایفاسرام به لحاظ بروز رفتار هیجانی که تا حدودی فضای سالن مسابقه را تحت تاثیر قرار داده است، به یک جلسه محرومیت از حضور در مسابقه محکوم گردید.

3- حسین تهام پور به لحاظ برخورد فیزیکی با اعضای تیم مقابل تا پایان دور برگشت از حضور در سالن مسابقه محروم گردید.

4- محمد مهدی قانع تدارکات باشگاه به لحاظ شرکت در درگیری به دو جلسه محرومیت از حضور در سالن که تا پایان مسابقات لیگ سال1402 به حالت تعلیق در می آید، محکوم گردید.

رای صادره در بندهای 2و5 قسمت الف وبندهای 2و4 قسمت ب قطعی و در سایر بندهای قسمت الف و ب در فرجه قانونی قابل تجدید نظرخواهی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

منتشر شده

در دسته بندی

,

با عنایت به اینکه سایت «یلواستون» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

یلواستون نقشی در تولید محتوای خبری ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.